Dreamer Wielki

Nowy

WYMIARY:

- wysokość całkowita: 105 cm

- wysokość siedziska: 50 cm

- szerokość: 120 cm

- długość: 130 cm

DOSTAWA: gartis przy zakupie fotela

UWAGA: dostępny na zamówienie

Więcej szczegółów

Na zamówienie

2 890,00 zł

Więcej informacji

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu niezwykły fotel - Dreamer. Wymiary i proporcje tego mebla sprawiają, że może on funkcjonować jako leżanka, szezlong. Polecany dla 2 osób - przy uwzględnieniu standardowych wymiarów użytkowników.

Niezwykle wygodny, miękki i ekologiczny staje w opozycji do współczesnych krzeseł i foteli wykonywanych z tworzyw sztucznych, często niezbyt komfortowych.

Forma stylizowana, historyzująca w połączeniu z zaskakującą skalą mebla sprawia, że fotel Dreamer Wielki wpisuje się zarówno w nowoczesne wnętrza, jak i we wnętrzach w stylistyce retro, rustykalnej, prowansalskiej, angielskiej. Zaaranżowany odpowiednimi poduszkami dekoracyjnymi może łatwo zmieniać swoje oblicze i nawiązywać do wnętrza, w którym zostanie umieszczony. Na załączonych fotografiach przedstawiony w aranżacji w stylu Hamptons (poduszki o motywie morskim są dostępne w naszym butiku wnętrzarskim).

Idealny jako uzupełnienie salonu czy biblioteki, kącika do czytania. Sprawdzi się w sypialni. Świetnie wpisuje się w przestrzeń wykuszy. Niezastąpiony przy kominku. Idealny do leniuchowania.

Wzór fotela unikatowy.

Tkanina obiciowa bardzo odporna, jednocześnie 100% ekologiczna, naturalna.

Skład materiału: 50% len i 50% bawełna.

Kolorystyka bardzo uniwersalna, neutralna: beż.

Poduszki dekoracyjne nie są elementem składowym fotela. Na zdjęciach przedstawiamy propozycję aranżacji w stylu Hamptons. Poduszki o motywie morskim są dostępne w naszym butiku wnętrzarskim.

Produkty powiązane