O nas.

Wnętrza, które nas inspirują są mieszanką starego świata elegancji i przepychu.

W butiku internetowym Hampton House możecie Państwo nabyć unikatowe meble i dodatki, które sprawią, że Wasze rezydencje i apartamenty staną się jedyne w swoim rodzaju i niepowtarzalne.

 

Nasze produkty nie są dla wszystkich. Oferowane artykuły są luksusowej klasy i najczęściej wytwarzane jako unikatowe, pojedyncze egzemplarze. Dbamy o to, aby tworzyli je ludzie z pasją, na zasadzie tradycyjnej manufaktury.

Pragniemy podkreślić, że oferujemy produkty, które są wytwarzane wyłącznie w Polsce z poszanowaniem zasad fair trade. Artykuły produkowane są z materiałów starannie wyselekcjonowanych, najwyższego gatunku i w większości ręcznie. Zdecydowaliśmy się na współpracę z małymi, rodzinnymi firmami, mając gwarancję, że w wytwarzane produkty wkładają serce. Stawiamy na jakość i zadowolenia Inwestorów.

Nasz butik dedykowany jest osobom z wysmakowanym, wysublimowanym gustem. Nasze produkty to swoista fuzja wynikająca z naszego zamiłowania do pięknych przedmiotów pochodzących z minionych epok oraz do zainteresowania najlepszymi zdobyczami czasów nam współczesnych. Ceniąc czasy minione pragniemy ubogacić je tym, co najlepsze we współczesnym dizajnie. W ten sposób powstają wyszukane przedmioty, które idealnie wpiszą się zarówno w klasyczne wnętrza jak i w kontekst współczesny zdominowany przez minimalistyczne, surowe czy industrialne kreacje.

                        

Co lubimy.

Klasyczne wnętrza się nie "starzeją", są ponadczasowe, przytulne i eleganckie. Często z elementami inspirowanymi francuskim sposobem projektowania, z przygaszonymi lecz efektownymi akcentami. Bez ostentacyjnego blichtru i błyskotek, w dystansie do stylu rustykalnego. We wnętrzach lubimy połączenie białych okiennic z eleganckimi zasłonami, krzesła w klasyczne wzory zestawione z wiklinowymi koszami, obszerne regały z książkami i wiekowe wazony, dywany wykonane z wełny, piętrzące się, wszechobecne książki, naczynia i wazony o niezwykłych, wysublimowanych kształtach, kute ławki, pościel i muślin oraz tapicerkę z bogatymi wzorami przeniesionymi wprost z eleganckich tapet ściennych, subtelne wisiorki, dekoracje, żyrandole z kutego żelaza, mosiądz, zdobione szafki kuchenne, marmurowe blaty i satyny, malowane drzwi i stylizowane lub kryształowe uchwyty, białe, drewniane panele ścienne, niezwykłe, soczyste tapety, marmurowe płytki, bukiety ciętych kwiatów.

Kochamy styl, który wywołuje poczucie komfortu w domu, daje nieodparte poczucie przytulność, umożliwia wspólne, wygodne gotowanie, spędzanie błogich, leniwych dni we wnętrzach własnej rezydencji, budzi wspomnienia związane z letnią aurą - z plażą i jeziorem.

                

P.S.

Jeśli czujesz, że możemy mieć wspólne tematy - dołącz do nas na portalach społecznościowych i pozwól się inspirować w dążeniu do piękna.